Avratlar's Blog

Just another WordPress.com weblog

Küçük göğüslü Ruslar’dan destekli sutyenler


LAURA Baresse başta olmak üzere Dream Girl, Lolita May, Little Kiss, Leonisa, Princesa ve Ocean gibi çok sayıda markayı bünyesinde barındıran Mozaik Tekstil, krizi fırsata çevirmek için kolları sıvadı. Bunun için dümeni BDT ülkelerine kırdıklarını belirten Mozaik Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Nedim Akkohen, “Avrupa’ya bakıyoruz krizde, Amerika’ya bakıyoruz onlar da krizde, alımlarını ertelemeyen bir tek BDT ülkeleri var. Biz de burada organize olmaya karar verdik. Önce toptancılar aracılığıyla girdiğimiz bu pazarda kendi mağazalarımızı kuracağız” dedi.

RUSLARA DESTEKLİ SUTYEN


Rusya başta, Kazakistan, Kırgızistan, Estonya, Letonya ve Ukrayna’da 10 mağaza açacaklarını dile getiren Akkohen, çalışmalara başladıklarını söyledi. Türk kadının geleneksel olarak klasik ürünleri tercih ettiğini, ancak Rusya’da fantezi ürünler sattıklarını dile getiren Akkohen, şöyle dedi: Türk kadını siyah ve beyaz, Rus kadını iddialı renkleri seviyor. Ayrıca küçük göğüslü Ruslar’dan destekli sutyenlere talep var.

TARİHTE bugüne kadar savaşlarda ve ekonomik krizlerde seks endüstrisinin büyüdüğünü, bunun paralelinde de iç çamaşır satışlarının patladığını dile getiren Nedim Akkohen, “İnsanlar o kötü günlerin etkisini hafifletmek ve kendilerini iyi hissetmek için daha çok ve çeşit iç çamaşırı satın alırlar. Örneğin Körfez Savaşı çıktığında sektör en büyük patlamalarından birini yapmıştı. Ancak, bu krizde ilk kez böyle olmadı” diye konuştu. Akkohen pazardaki daralmanın yüzde 30 olduğunu da sözlerine ekledi.

Kasım 9, 2008 - Posted by | Genel | , ,

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: