Avratlar's Blog

Just another WordPress.com weblog

Rus sokak kadınları

Rus sokaklarında bayanlar rahatça gezebiliyor fakat,Ülkemize geldiğinde:

Erzurum’da bir mağazanın açılışında Rus ve Ukraynalı 10 manken, sokak defilesine çıkarlarken izdiham ve taciz kaçınılmaz oldu.

Soğuk ve yağmurlu havada elbise tanıtımı yapan güzel mankenler Erzurumluların ilgi odağı olurken, dağıtılan hediyelerden kapmak isteyenlerin bir anda hücum etmeleri üzerine arada kalan mankenler ezilme tehlikesi geçirdi.

Çaykara Caddesi üzerinde bugün bir spot mağazasının açılışı mankenlerin defile gösterisiyle yapıldı. Mankenlerin haberini alan çok sayıda Erzurumlu, yağmurlu havaya aldırış etmeden gösteriden saatlerce önce mağazanın önünde bekleyişe geçerken, Rus ve Ukraynalı 10 manken, sokak defilesinde podyuma çıktılar.

Mankenleri izleyen vatandaşlar bir yandan telefonlarıyla fotoğraf çekerken, bir yandanda mankenleri daha yakından görebilmek için birbirleriyle itiş, kakış yaşadılar. Defile sonlarına doğru mankenlerin fırlattıkları hediye paketlerinden kapmaya çalışanlar arasında yoğun izdiham yaşanırken, mankenlere ulaşmak için bir anda hücum etmeleri üzerine de taciz ve istenmeyen olaylar yaşandı.

Ne olduğunun farkına varamayan mankenler mağazanın içerisine kaçarak taciz ve ezilmekten kurtulurken, mankenlerin ellerinden tutarak podyuma çıkardığı küçük çocuklar ise zor anlar yaşadılar.

Defile sonrasında basın açıklaması yapan Rus ve Ukraynalı mankenler, taciz ve izdiham karşısında korktuklarını belirtirken, Erzurum’da gördükleri ilgiden memnun olduklarını söylediler.

Ekim 2, 2008 - Posted by | Genel | , , , , , ,

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: