Avratlar's Blog

Just another WordPress.com weblog

En iyi gelin adayı Rus Gelin


Rusya’da doğum teşviki için alınan önlemlerden Rus kızlar çabuk etkilendi, kızlar damat arayışında.

Rusya’da yaşanmakta olan demografi krizi ve hükümet tarafından doğum teşfivi için alınan önlemlerden etkilenen bekar Rus güzelleri, damat adaylarına “hadi artık tercihini yap, evlenelim” demek için biraraya geldi.

Moskova Devlet İşletme Üniversitesi’nde düzenlenen “Gelin Fuarı”nda biraraya gelen üniversite öğrencisi genç bekar kızlar, başkentin en güzel gelin adayları olduklarını kanıtlmak için örgüden nakışa, şarkı söylemeden yemek pişirmeye, erotik danslardan kocayla savaş tekniklerine kadar tüm maharetlerini cümle aleme sergiledi. Rusya’da benzeri ilk kez gerçekleştirilen fuara yoğun ilgi gösteren üniversiteli gençler, bir yandan güzel hava şartlarını da fırsat bilerek bol bol eğlenirken, diğer yandan en iyi gelin adaylarnın kendi üniversitelerinden seçilmesi için de coşkulu tezahüratlarda bulundu.

https://i0.wp.com/www.magazin.com.tr/resimler/seksi%20gelin.bmp

Moskova Devlet İşletme Üniversitesi, Moskova Skryabin Devlet Veterinerlik Akademisi ve Moskova Devlet Sosyal Bilimler Üniversitesi öğrencileri arasında gergin mücdeleye sahne olan en iyi gelin adayı yarışmasında jüri heyetini oluşturan üniversite ve belediye yetkilileri, yarşmacıları puanlarla değil, “Harika”, “Muhteşem”, “Bayılttın”, “17 yaşımda neredeydim?”, “Yaktın beni” gibi ifadelerin yer aldığı tabelaları kaldırarak değerlendirdi. Yarışma sonunda gelin adaylarının toplu halde gelinliklerle podyuma çıkmaları ise renkli görüntülere sahne oldu.

Yarışmacıların tamamını galip ilan eden jüri heyeti ise tüm gelin adaylarını çeşitli hediyelerle ödüllendirdi. İHA’ya konuşan Moskova’nın Vihino İlçe Belediye Başkanı Svetlana Lobanova, “Ülkemiz için çok çok aktüel olan aile sorunlarının çözümüne katkıda bulunabilmek amacıyla ilk kez böyle bir musabakayı düzenlediğimiz içi çok mutluyuz. Geçen yıl Moskova’da ilk kez 100 bininci bebek dünyaya göz açtı. Söz konusu bebeğin bizim belediyeye ait doğum evinde dünyaya göz açması da bence tesadüf değil. Çünkü gençlik sorunlarının giderilmesi belediye faaliyetlerimiz arasında çok hassas bir konudur. Bugünkü fuarı geleneksel hale getimeyi ve ileride ise toplu düğünler bile düzenlemeyi planlıyoruz” dedi. Bu arada nefes kesici yarışma sonunda kendini tutmayarak podyuma çıkan bir delikanlının yarışmacılardan birisine evlilik tekifini yapması izleyiciler tarafından uzun süre alkışlarla karşılandı.

Eylül 13, 2008 - Posted by | Genel | , , ,

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: